Talvine muusikal “Lumeeit” läheb tegemisele!

Mõned aastad tagasi oli Kaunite-koolil vahva koostöö Tallinna- ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liiduga, kus meie poolt oli muusikali “Lumeeit” kirjutamine, lavastamine ja esitamine, partnerite poolt aga suur hulk väga tänulikke vaatajaid lausa neli saalitäit. Töö käis tol korral nii, et Janika Sillamaa kirjutas ja lõi muusika, Katre Jaani lavastas ja tegi tantsud ning ka kujunduse ja Hille Savi oli muusikajuht – see kes õpetas selgeks laulud. Salme Kultuurikeskus andis esitamiseks 3. korruse Tantsusaali ja kokku sai väga vahva elamus nii näitlejate kui ka vaatajate poolel.
Kuigi esinejate lapsevanemad etendusi küll vaadata said ühel või teisel tellitud etenduse päeval, ei läinud muusikal “Lumeeit” siiski seekord laiadele rahvahulkadele ja Kaunite-kooli tavalised pöördumised koolidele, et “Tulge kogu klassiga oma klassikaaslast vaatama” – jäid seekord ära.
Nüüd saabuvaks talveks saab see võimalus aga olema, sest muusikal “Lumeeit” etendub  detsembri algul Salme Kultuurikeskuse suures saalis ja kõik soovijad nii peredest kui ka koolidest ja lasteaedadest mahuvad ära. Libreto ja muusika autor on ikka sama, lavastaja aga seekord Hille Savi ja koreograaf Kertu Raja. Mängivad Laste Muusikateatri vanema rühma õpilased ja Piletilevis on ka piletid juba saadaval: 6.12 ja 7.12 algusega 19.00 hinnaga 5.- (sooduspiletid) ja 7.- ning 6.12 lõunane etendus algusega 15.00, mis mõeldud koolidele ja lasteaedadele, hinnaga 4.-
Kaunite-kooli traditsiooniline soodupiletite müük omadele peredele ja sõpradele, kus iga pilet maksab 4.- kõigile etendustele, on aga juba alanud ja kestab 16.oktoobrini kuni pileteid jätkub.

Comments are closed.