Laagrid

2024 aasta suvel toimub 3 laagrit:

 1. Linnalaager „Imeline muna” – 17.juuni kuni 20.juuni – Auna koolis.
  Autor ja lavastaja Kaari Sillamaa, koreograafid Kalli Karmel Jaani ja Pille-Triin Trumm.
  Tutvustuseks: On Taevavärav, mis käib lukus – igal hommikul ja õhtul tuleb Võtmehaldjas välja Imelisest Munast ja keerab kuldse võtmega värava lahti, et Päike ja Kuu saaksid kohad vahetada ja vastavalt ajale kas Taevasse paistma või Taeva-aeda puhkama minna. Samal ajal elavad linnud-loomad ja inimesed oma elu. Lindudel on käimas kevadine lauluvõistlus, inimesed on ootel paljude kevad-suviste pühade (lihavõtted, emadepäev) eel, valmistutakse ka küla Jaanipeoks.Harakas, kes on vihane, et tema lauluvõistlust ei võitnud, laseb Tuulepiigal Imelise Muna ära varastada ja tekib kaos – Kuu ja Päike ei saa läbi värava ja Öö ja Päeva vaheldumine jääb seisma…
  KOHAD TÄIS!
 2. Muusikalilaager „Tuhkatriinu” – 2. juuli kuni 6.juuli – Murastes, kus viimasel päeval toimub 2 etendust – kell 15.00 ja kell 18.00.
  Autorid Ch. Perrault ja vendade Grimmide muinasjutu ainetel – Kaari ja Janika Sillamaa, lavastaja ja koreograaf Johanna-Elise Kabel, lavastaja assistent Anna Danilson, muusikajuht Sireli Salum, lava ja rekvisiidid Andre Luurmann ja Kaia Häelme, kostüümid Johanna-Elise Kabel ja Anna Danilson.
  KOHAD TÄIS.
 3. Filmilaager Kolga mõisas, kus vändatakse film „Põrguneitsi“ – 29. juuli kuni 2.august.
  Kaunite Kooli filmide nimistus on valmiv linateos järjekorras 34., esilinastus – 15.septembril 2024 kinos Artis.
  Autor ja režissöör Janika Sillamaa, kes on süžee kokku pannud Fr. R. Kreutzwaldi “Põhjakonna” ainetel. Võttegrupp – Heikki ja Edith Avent (kaamera, valgus ja droon), Shehryar Khan (heli). Kostüümikunstnik on autor Janika Sillamaa ise, grimmikunstnikud Signe Mallene, Katre Jaani ja Lea Raud. Filmis osaleb 41 näitlejat, lisaks kõikvõimalikke abilisi nii kaunite õpilaste kui fännide hulgast.
  KOHAD TÄIS!



 

Comments are closed.