Laagrid

2022 aasta suveks oli Kaunite Koolil kokku plaanitud 5 suvelaagrit – 3 linnalaagrit Auna 6 – koolimajas, kus ööseks minnakse koju ning Muusikalilaager Vääna-Jõesuus ja Filmilaager Saaremaal.

Kõik laagrid saab lugeda hästi kordaläinuks.

Eriti hea meel on kahe uue laagri toimumisest: Kaunite Koolil pole varem olnud ei Tantsulaagrit ega Füüsilise teatri laagrit – sel suvel toimusid mõlemad.
Kuna nüüd tantsulavastus “Haldjad ja Gnoomid” (lavastaja – koreograaf Johanna-Elise Kabel, abikoreograaf Viona Vipper) tuli väga tore välja, on julgust ka järgmistel suvedel tantsulaagreid korraldada. Füüsilise teatri laagri nimetasid lavastajad-koreograafid Kaarel Orumägi ja Johanna-Elise Kabel Augusti Revüüks ja ka see laager õnnestus igati! Ägedat tantsushowd oli tore nii õppida, esitada kui vaadata!

Linnalaager, mille lõpuks tuli lavale moodne muusikal “Hunt ja 7 kitsetalle” (lavastaja ja muusikajuht Kaari Sillamaa, koreograafid Kalli Karmel Jaani ja Pille-Triin Trumm) oli vahva sellepoolest et koos said laagris ja laval olla väikesed ja suured lapsed, etendus oli meeleolukas ja tõi Kaunite koolile juurde ka mitu uut õpilast.

Muusikalilaager, kus valmis kooli nn kultusmuusikal “Pöial-Liisi” (lavastaja Katre Jaani, muusikajuht Janika Sillamaa) toimus taaskord Vääna-Jõesuus, rõõmustas kaht saalitäit publikut ja samuti tõi Kaunite Koolile uusi õpilasi!

Filmilaager Saaremaal, kus vändati röövlimuusikali “Puujala ja Ükssilma sõda” (režissöör-lavastaja Andrus Muuga debüütfilm), järgis kõiki varasemaidki filmilaagreid selles osas, et välja kuulutamisest alates said laagri kohad täis juba nädalaga. Filmi esilinastusega ARTISE kinos avab Kaunite Kool oma 29. hooaja. Filmi enda järjekorra number on 31. 

Comments are closed.