Laura Virkkunen

Mudilasteatri muusika ja näitlemise õpetaja ning lavastaja, Lasteteatri noorema rühma muusikajuht.

Laura Virkkunen
Laura Virkkunen

Laura Virkkunen on Kaunite Kunstide Kooli õpetaja alles teist aastat, aga särtsaka olemise ja sõbraliku suhtlemisega on kiirelt võitnud õpilaste ning lapsevanemate poolehoiu.

Laura on 2018 a. lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia muusika interpretatsiooni õppekava, laulu erialal (bakalaureus). Veel täiendanud end 2016/2017 ERASMUS vahetus-üliõpilasena Sardiinias, Cagliaris Palestrina nim. Konservatooriumis. Varasemalt lõpetanud G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kooridirigeerimise ja veel enne seda õppinud Nõmme Muusikakoolis klaveri erialal. Lisaks läbinud mitmeid täienduskoolitusi.

Eelkoolilastega töötamise kogemuse on Laura saanud mitmes lasteaias, kus ta muusikaõpetajana töötab ning lisaks kõigele jõuab ta käia ooperiaariaid laulmas EMTA klaverieriala üliõpilastele, kui viimastel vaja lauljate saatmist praktiseerida (dots. Helin Kapteni klassis).

Esimesed lavastajakogemused on Laura saanud nii lasteaias kui ka Kaunite Kunstide Kooli Mudilasteatris („Hea Une Sokid“, „Okasroosike”, „Maailma väikseim jõulupuu“). Ise on laval olnud nii kontserte andmas (soolokontserdid kammersaalides üle Eesti) kui ka teinud mõned rollid (Poppea, Ottavia ja Fortuna – Palestrina nim. Konservatooriumi ooperistuudios  Monteverdi „Poppea kroonimine“ ja Kaunite Kunstide Kooli „Kullaketrajad“)

Sünnipäev 9. oktoobril

Comments are closed.