Krimimuusikal nooremale koolieale „Rokkivad detektiivid” – kaanetaskus CD (2019)

12.00

Kategooria:

Kirjeldus

„Rokkivad detektiivid” on Janika Sillamaa poolt kirjutatud neli aastat tagasi ja osutunud väga populaarseks teatritükiks. Seda käidi väga aktiivselt paljudest koolidest klassidega vaatamas. Üsna pea hakati küsima, et kust seda materjali saaks – tahaks väga ise ka oma klassiga sama lugu lavastada. Nii toimuski 2018 a suvel Koerus filmilaager, kus kohalikus muusikakoolis lugu üles filmiti (film siinsamas poes ka müügil) ja kohe peale seda võttis autor Janika plaani ka raamat koos tekstide ja lauludega välja anda. Nüüd ongi lugu kaante vahel ja nagu VIRGO kirjastusel ikka, ontagakaane taskus ka CD laulude ja mõnede valitud fonogrammidega.
Raamatu kujundas filmist pilte kasutades Andrus Muuga, kes ka helipuldis istus ja laulud salvestas (Studio89).
Trükitud Vali Pressi Trükikojas Põltsamaal, plaadi masteringi tegi Koit Saarmäe ja plaaditrükk Matrix Studiolt.

Sisututvustuseks:
Kui ühes tavalises koolis, kus õpivad tavalised õpilased ja õpetavad täiesti tavalised õpetajad ja isegi koristajamutt õiendab kõigiga täiesti tavalisel moel (et miks jälle vahetusjalatseid ei ole) – hakkavad toimuma ebatavalised asjad, muutub korraga kõik tavaline ebatavaliseks.
Nii juhtubki – et kui pilliruumist hakkavad kaduma pillid, algul väiksemad ja tähtsusetumad, siis juba suuremad ja kallimad, otsustavad lapsed hakata ise asja uurima.
Et aga mitte kahtlust äratada, on kaval mõte uurimine varjata bändi tegemise taha.
Nii tekivad rokkivad detektiivid, kes „uurides“ küll ka palju segadust tekitavad, aga siiski asjasse selguse toovad ja enamgi veel…

Raamatu materjal ja film kattuvad, seepärast soovitame õppimise eesmärgil osta ka mõlemad.