Muusikal „Lumivalgeke“- kaanetaskus CD (2013)

12.00

Tootekood: 9790540022211 Kategooria:

Kirjeldus

„Lumivalgeke” on muusikal vendade Grimmide samanimelise muinasjutu põhjal, mis on maailmakuulsust kogunud juba mitusada aastat. Kuuldavasti olla olnud muinasjutu aluseks tõestisündinud lugu tütarlapsest, kes mõrtsuk-võõrasema eest metsa pagenud ja seal puuraiduride keskel üles kasvanud.

Meie muusikalis on tegelased siiski nagu muinasjutus – on printsess Lumivalgeke, Kuri Kuninganna ja tema kõnelev peegel, loomulikult ka seitse pöialpoissi oma veidrate ja naljakate käitumistega ning palju teisi värvikaid tegelasi, kellel ka omad laulu laulda.

Muusikali raamatus on libreto, noodid, fotoillustratsioonid ja tagakaane vahel CD kõikide laulude ning osade fonogrammidega.
Autorid Kaari Sillamaa (libreto ja laulutekstid) ja Janika Sillamaa (muusika)
Kujundaja Mart Häelme
Raamatud trükitud trükikojas Artek.

CD-l esitavad laule solistid Hele Kõrve, Getter Jaani, Hille Savi ja Hannelore Karmel Juurikas (Lumivalgeke), Tanja Mihhailova, Carolin Ligi, Helen Männik ja Anete Maria Kuklane (Kuri Kuninganna), Mikk Saar, Kaarel Orumägi (Prints), Janika Sillamaa (Ema-Kuninganna), Freddy Tomingas ja Andrus Muuga (Kuningas) ja mitu koosseisu Muusikateatri ansambleid, kes esitasid pöialpoisse, metsloomi, kaubitsejaid jt tegelasi.

Fonogrammid mängitud Matrix Studios, bändiseaded tegi Janika Sillamaa.
Stuudiomuusikud: klahvpillid Themuri Sulamanidze, viiulid Marek Taamal ja Toomas Torop, kitarr Karl Kanter
bass Kaarel Liiv, löökpillid Liina Amon.
Laulud salvestatud Matrix Stuudios – helireižissöör Indrek Patte ja Studio89-s – helireižissöörid Franck Reisner ja Andrus Muuga. Mastering Erkki Sepp