Mailis Kalvik

Mailis Kalvik

Mailis Kalvik

Laste Muusikateatri vanema rühma koreograaf.

Lõpetanud Nõmme Muusikakooli ning kiitusega Rahumäe Põhikooli. Esimesed tantsutunnid sai Rahumäe kooli esimeses klassis. 7 aastat käis Lasteekraani Muusikastuudios.

2007a.-st alates on Kaunite-kooli solistide klassis (õp. Kersti Kuusk), edasi liitus Noorte Muusikateatriga, kus teeb kaasa tänaseni. On teinud rolle muusika- ja draamalavastustes ning filmides: Kuninganna („Okasroosike“), Juliette („Tuhkatriinu“), Jete („Lihavõttejänese sünnipäev“), Riste/Emma („Valed abielud“), Kaaren („Verelegend“), Laura („Kahe maailma hotell“), laulnud ansamblites ja koorides (“Mowgli”, “Ühe armastuse lugu”, “Libahunt”, “Vahva rätsep”, “Faust” jt) ja osalenud teleseriaalis “Saladused”.
Lisaks laulmisele on Mailis juba varasest lapsepõlvest “sinapeal” ka tantsuga. Esimene katsetus koreograafina oli Kaunite-kooli linnalaagri piraadimuusikalile “Puujala ja ükssilma sõda”, millele nüüdseks on lisandunud koreograafia muinasjutt-muusikalile “Aladdini imelamp”.  Ka on Mailis olnud Tütarlaste showtantsutrupi juhendaja ning juba pikemat aega lisaks näitlemisele grimeerija nii etenduste kui filmide juures. Peale muusika ja teatri on Mailise hobiks keeled.

Sünnipäev 14.oktoober

mailis.kalvik@gmail.com

Comments are closed.