Gerda Lukkonen

Gerda Lukkonen

Gerda Lukkonen

Noorte Muusikateatri lavastaja

Näitlemisega alustas 11-aastaselt.
Ütleb ise enda kohta: „Tagasihoidlikust müürilillest on saanud tähtede poole pürgiv noor naine ja siit edasi saab ainult ülespoole minna!“
Kaunite Kunstide Kooli Laste ja Noorte Muusikateatris mänginud suuremad rollid on printsess Claudia muusikalis “Merineitsi” ja kaljumadu Kaa džunglimuusikalis “Mowgli”
Ise peab enda üheks elumuutvaks rolliks aga hoopiski Juliat Shakespeare´i “Romeos ja Julias”, mida kanti ette Kuldse Maski Gaalal.

Aastal 2009 siirdus Gerda õppima Tai Kuningriiki, kus oli väga aktiivne draamaosakonna õpilane ja aitas kaasa mitmete etenduste lavale toomisel: “Verevennad”, “Võlur Oz” (helitehnik, grimeerija, koreograaf), vahel asendas proovides ka lavastajat, ühtlasi viis läbi mitmeid näitlemise ja liikumisega seotud workshop’e, kus osalesid erinevatest rahvusest õpilased, Rahvusvahelisel Round Square konverentsil esines ka mitmete tantsunumbritega.

Aastal  2013 lõpetas Gerda Lukkonen Londonis The Poor School’is (Londoni teatri- ja filmimaailmas kõrgelt hinnatud õppeasutus) kaheaastase näitlemistreeningu.

Keskkooli lõpus sooritas LAMDA tunnustatud näitlemiseksami kiitusega. Suurimateks rollideks treeningu ajal olid Nora (Ibseni “Nukumajas”), Ljubov (Tšehhovi “Kirsiaias), Mrs. Erlynne (Wilde “Leedi Windermere’i Lehvikus”), ja Olivia (Shakespeare`i “Kaheteistkümnes öös”)
Mängis episoodilist kõrvalosa teleseriaalis “Klass”
Osalenud reklaamides nii Eestis kui ka Inglismaal

Sünnipäev 3. september

gerda.lukkonen@gmail.com

Comments are closed.