Carolin Ligi

Carolin Ligi

Carolin Ligi

Noorte Muusikateatri tantsuõpetaja

Juba lasteaialapsena alustas Carolin iluvõimlemist Kristjan Palusalu Spordiklubis, millele lisandus koolitüdrukuna ka vōistlustants tantsuklubis STEP, hiljem jätkas tantsimist tantsutrupis R.E.D

11-aastaselt astus Carolin Kaunite Kunstide Kooli Laste ja sealt edasi Noorte Muusikateatrisse, kus tegi järgmisi lava- ja filmirolle, mis enamuses vajasid Carolinile omast jõulist ja suure ulatusega vokaali: Saara („Kes on väike, see on suur“), pöialpoiss Professor (Lumivalgeke“), Pikkpats („Karukihv“), paha õde Trulli („Tuhkatriinu“), Konn („Alice imedemaal“), kaljumadu Kaa („Mowgli“), Leenu (A. Kitzbergi „Libahunt“), Kuri Kuninganna („Lumivalgeke“), Lily („Valed abielud“) öödeemon Lilit („Verelegend“) jt.
Soololaulu õppis Carolin Ligi Ele Millistferi, hiljem Maarja Soomre juures.

Carolin on tantsinud rolle (Mustlasmoor „Teekond tundmatusse“, mille eest sai ka parima naistantsija tiitli Ülevabariigilisel 8. Muusikateatrite festivalil 2008) ja olnud ka juhendaja: Kaunite-kooli Tütarlaste showtantsu õpetaja 2012-2014, repetiitor tantsuetendusele „Teekond tundmatusse“(2015) ning koreograaf laagrimuusikalile „Printsess hernel“.
Veel on ta olnud juuksuriks paljude lavastuste ja filmide juures.

Hetkel õpib Carolin Ligi koreograafiat Tallinna Ülikoolis, tegeldes selle kõrvalt joogaga ja jätkuvalt näitlemisega (naispeaosa teleseriaalis “Romet ja Julia”) jpt.

Sünnipäev 17.aprill

carolin.ligi@gmail.com

Comments are closed.