Etnorokkmuusikal “SALME” CD

10.00

Muusika autor Kaarel Orumägi, värsid Fr. Reinhold Kreutzwald ja Kaari Sillamaa. Ja peal laulmas mitmed tegelased eeposest “Kalevipoeg”.

Oliver Mazurtshak (kitarr), Rain Rämmal (klahvpillid), Martti Laas (bass), Ramuel Tafenau (trummid), Laura Lindpere (kromaatiline kannel), Katariin Raska (torupill) ning Anna Maria Rannaääre ja Maris Viisma (viiulid). Helipuldis oli Franck Reisner, masterdas Erki Sepp.

Tootekood: 4743178000231 Kategooria:

Kirjeldus

Kaari Sillamaa Noorte Muusikateatri etnorokkmuusikal “Salme” valmis Salme Kultuurikeskuse 50 juubeliks. Kuna noore autori Kaarel Orumägi muusika nii suurepärane välja tuli, otsustati sellest kohe ka heliplaat Salme kaunimad laulud salvestada. Muusikali tegevustik ja tegelaskujud on pärit suures osas Fr. R. Kreutzwaldi eeposest „Kalevipoeg“. Seega laulavad plaadil Lesknaine (Loora Eliise Kaarelson) ja tema kasutütred Salme (Rebecca Tamm), Linda (Anette Pärn) ja Orjatüdruk (Britt-Kathleen Mere), loomulikult ka tema väimehed Täht (Karl Erik Tamme) ja Kalev (Franck Reisner). tütarde ärpõlatud kosilased Kuu (Mait Mikussaar), Päike (Johann Ortin Õun) ja Kungla Kuningapoeg (Asko Rober Meola), loomulikult ka Kalevipoeg (Karl Mattias Pärloja) ja Vanemuine (Kaarel Raidam) ning pahalased Tuuslar (Sten Uustalu) ja Sarvik (Mark Oja), kes hiljem – nõukogude ajajärgus välja ilmub ka partorgina. Lauludele saatjaks olid muusikud Oliver Mazurtshak (kitarr), Rain Rämmal (klahvpillid), Martti Laas (bass), Ramuel Tafenau (trummid), Laura Lindpere (kromaatiline kannel), Katariin Raska (torupill) ning Anna Maria Rannaääre ja Maris Viisma (viiulid).

Muusika Kaarel Orumägi, värsid Fr. Reinhold Kreutzwald ja Kaari Sillamaa.
Väljaandja Sillamaa ja lapsed OÜ