Laulumäng „Emadepäev Lillekuningriigis”- kaanetaskus CD (2014)

10.00

Laost otsas

Tootekood: 9790540022457 Kategooria:

Kirjeldus

„Emadepäev Lillekuningriigis” – Kaari Sillamaa laulumäng lasteaedadele ja algklassidele.

Printsess Liblik valmistub Kuningannana troonile tõusma ja tema proovitööks on emadepäevapeo korraldamine Lillekuningriigi elanikele. Teda püüab aga kõikvõimalike vahenditega takistada õel Jääkuninganna, kes ise trooni ihkab.

Raamatus libreto ja laulude noodid ning fotoillustratsioonid Muusikateatri lastest, kes ühes või teises lavastuses kaasa on teinud.
Raamatu tagakaane taskus on CD, kus lisaks lauludele ka kõik fonogrammid ning instrumentaalsed vahemuusikad, loodushääled ja muu, mida kõike on vaja, et etendus algusest lõpuni lavale tuua ja ette kanda.

CD-l laulavad Laste ja Noorte Muusikateatri õpilased Eliis Rebane (printsess Liblik), Laura Kohava (väike Mumm), Marian Perkmann (väike Triinu), Jaagup Tuisk (purikas Peeter ja rohutirts Robi), Karoliine Olle (purikas Piia ja Tigu-tädi), Britt-Kathleen Mere (suur Triinu ja Päevalill), Johanna Põldemaa (suur Mumm), Doris Vahtra (Jääkuninganna)

Laulumäng „Emadepäev Lillekuningriigis” on lühike ja kirjutatud väikesele koosseisule nii, et seda oleks lihtne esitada väikesel pinnal ja väikestele vaatajatele.
Lugu on mitmel kevadel esitatud paljudes Tallinna ja Harjumaa lasteaedades.