Hooaja avamine 15.septembril!

15.septembril avab Kaunite-kool 22.hooaja!

Nagu kõik aastad – toimub see ka nüüd suvise filmi esilinastusega ja seekordseks šedöövriks on ulmekomöödia “Ettevaatust – Tulnukate küla!”. Üritus toimub Narva mnt 7B 3. korruse saalis!
Juba kolmandat korda kooli ajaloos saab filmiks materjal, mis ongi filmiks kirjutatud, mitte muusikal, mis eelnevalt laval ära mängitud. Varasemad samased filmid on olnud “Alice Imedemaal” (stsenaarium Janika Sillamaa, lavastaja Katre Jaani) ja “Suurte tunnete suvi” (stsenaarium Kaari Sillamaa, lavastaja Katre Jaani). Vt. Teatri lingist Filmid!
Nagu vanemad olijad teavad, on Kaunite-filmid unikaalsed sellepoolest, et neis mängivad Kaunite õpilased ja mõnes ka õpetajad.
Selleaastane film nn “ufofilm” on viimaste killast – kaasa löövad lisaks 70-le õpilasele ka lavastaja Katre Jaani, koolijuht Kaari Sillamaa, muusikajuht Hille Savi, peaoperaator  Virko Veskoja jt. Muusikaliselt on filmi kujundanud Kaunite kasvandikud Kaarel Orumägi ja Jaagup Tuisk, kes loos ka rolle teevad.

Kinosaal on neil kordadel, kus kõik iseennast vaatama tulevad – alati puupüsti täis ja ammu ollakse harjunud, et pool rahvast istub maas vaibal, sest toolidele ei mahu.
Enne ja pärast filmi toimub ka tavapärane tunglemine müügileti ees, kust saab soetada kohe värske filmi DVD.
Kui Kaari Sillamaa on kõne ära pidanud, algabki film ja nii avatakse kõik hooajad – juba üle 15 aasta.
Ka varasemaid filme, mida kooli ajaloo vältel vändatud, saab osta – DVD-d on müügil aastaringselt VIRGO-poes.
Tere tulemast avamisele 15.09 ja uude hooaega!
Töö läheb lahti kohe järgmisel päeval, 16.09 – see siis juba Salme KK majas!

Comments are closed.