Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kool 25 (2019) download

5.00

Kategooria:

Kirjeldus

Kaunite Kooli 25. juubelikontsert mõjus paljudele vaatajatele nii, et nad tulid koolijuht Kaari juurde jutuga: „Mul tulid pisarad silma seekord mitte ainult seepärast, et nii ilusad laulud olid, vaid hakkas seepärast kurb, et kuidas ühel sellisel väiksel koolil küll nii keeruline ajalugu on seljataga ja nii palju tagasilööke!“

Koolijuhil endal olid siiski vaid rõõmupisarad – et lapsed, vilistlased ja õpetajad nii tublid on, nii vahvasti üles astusid ja et vaatamata sellele paljude „majadega ajaloole“ on suudetud ellu jääda, edasi minna ja jätkuvalt olemas olla.

Iga juubel toob kokku endisi õpilasi ja endisi õpetajaid, keda kõiki on rõõm näha. Kõik nad on olnud osake sellest suurest loomingulisest vabrikust ja kõigi nende kaasabil on sündinud palju suuremaid ja väiksemaid lavateoseid, mida nüüd ja tulevikus meenutada, uuesti lavastada ja saalist vaadata.

Kontserdi lavastas õpetaja Hille Savi, kes ise on olnud Kaunite Kooli laps 6-aastasest alates. Kaasaaitajaid ja kõiki esinejaid näete juba kontserdivideost.
Head vaatamist!