Laagrid

Traditsioonilised suvelaagrid toimuvad Kaunite Kunstide Kooli eestvedamisel ka 2019 aasta suvel:

Filmilaager „Lumeeit” toimub peale suvist laulupidu 10. kuni 14.juulil Harjumaal Tuhala Nõiakaevu kandis (lavastaja Hille Savi).
„Lumeeit” (H.Chr. Anderseni ainetel) on Janika Sillamaa muinasjutt-muusikal, mis lavastunud Laste Muusikateatri poolt mõne aastase vaheajaga kahel korral – esimese lavastas Katre Jaani ja teise Hille Savi.

Lavastaja Hille Savile on „Lumeeit” filmidebüüt.
Peategelaste rolle – Lumeeit Hulda, perenaine Emmeline ning tütreid Glotildat (Tilda) ja Gertrudi (Trudi) – etendavad need, kes mängisid neid osi ka laval.
Laagrisse on veel 6 vaba kohta neile lastele, kes tahaksid mängida haldjaid, külarahvast ning ka leivakesi ahjus ja õunakesi puu otsas, lisaks sellele saada osa filmitegemise valudest ja võludest ning ennast 15. septembril ekraanilt vaadata.
Info laagri ja kohtade broneerimise kohta leiate SIIT!

Muusikalilaagreid on seekord kaks:
„Puujala ja Ükssilma sõda”- noortele – 28.juuli kuni 1.august.
Lavastaja Janika Sillamaa, võitlus- ja kaklusstseenid Andrus Muuga.
Üsna hiljuti toimus sama lavastusega laager Vääna Mõisas (lavastaja tookord Gerda Johnson), kuna aga noortele materjal on väga meelepärane – on ju tegemist meeleoluka looga, kus sisuks eluline ja ajatu küsimus, kes on kangemad (targemad, ägedamad, ilusamad jne), kas naised või mehed – tuleb see teema ikka ja alati ka lavale tagasi ja on jätkuvalt populaarne.
Vabu kohti laagrisse hetkeseisuga 2 ja KÕIK ROLLID on saadaval, sest ühtki tegelast pole veel paika pandud 🙂
Info laagri ja kohtade broneerimise kohta leiate SIIT!

„Printses Okasroosike” – noorematele ja keskmistele koolilastele (7-14a) 6. kuni 10.august. Lavastaja Katre Jaani
See on muinasjutt-muusikal vendade Grimmide kuulsa loo järgi, mis tuli lavale aastal 2012 a. ning vändati filmiks 2014 a. Puurmani mõisas.
Lavastajaks ka siis Katre Jaani, nimirollis Samantha Alexandra Žurkin, prints Johann Ortin Õun, kuningas Jaagup Tuisk, kuninganna Valge Haldjas Brigitta Ambur, Must Haldjas Carolina Nellis jne jne.
Selles laagris nagu Puujala-omaski on KÕIK ROLLID alles vabad, nii et kõik laagrilised võivad pääseda kas haldjateks, kuningapereks või ka esipaariks.
Laagri toimumiskoht on Harju Kose.
Vabu kohti laagrisse veel 16
Info laagri ja kohtade broneerimise kohta leiate SIIT!

Kohtumiseni laagrites – suvel 2019!

Comments are closed.