Koroona purjetab teisel lainel!

Seoses koroona jätkumisega, on Kaunite Kunstide Kool, nagu kõik muudki huvikoolid ja -ringid – muutnud tundide läbiviimist turvalisemaks – vastavalt Valitsuse, Terviseameti ja Haridusministeeriumi korraldustele.
* Grupid on jagatud väiksemateks:
Noorteteater teeb tööd kolmes erinevas ruumis paralleelselt.
Lasteteatrid – nii noorem kui vanem rühm vahetavad koosseise täistunnil. Mudilaste rühmad, solfedžorühmad ja tantsutüdrukud saavad käia nagu varemalt – nende rühmad lubatud piirarvu ei ületa.
* Vanemad õpilased kannavad maske, samuti lapsevanemad, kes tulevad mudilasi tundi tooma ja neile vastu.
* Õpetajatele tellis kool visiirid.
* Kõik desinfitseerivad käsi, hoiavad distantsi ja ka kerge köha või nohu puhul tundidesse ei tule.
* Tundide vahel õhutatakse ruume – jne jne

Mõned õpilased ja õpetajad on eneseisolatsioonis, aga töö läheb edasi, kuni olukord seda lubab.

Etendused “Lumekuninganna” ja “Päkapikkude salatehas” lükkusid vastavalt 30.11-lt 18.01.2021-le ja 7.12-lt 14.01.2021-le.
Jõulugala jääb ära, Kuldseid auhinnamaske jagatakse 20.12 asemel 30.05.2021 – seega saab Jõulugalast Kevadkontserdi Gala.

Mudilasrühmade etendused “Lilleprintsesside jõuluseiklus” ja “Lumehelbed ja päkapikud” võetakse videosse ja saadetakse peredele vaadata vahetult enne jõulupuhkusele minekut.
Samuti võetakse videosse teatrite õpilaste kontsertnumbrid, mis pidid Jõulugalal esitamisele tulema. Nii saab ka aastat lõpetama veebikontsert nagu kevadel.

Lootused on siiski suured, et pandeemia taandub ja elu normaliseerub!

Maailma esietendus „Päkapikkude salatehas“

Kaunite Kunstide Koolil on rõõm teatada, et lisaks juba varasematele kirjutajatele on nüüd autorite rivis uus libretist Mark Oja, lisaks temale veel ka uus muusikalooja Hille Savi – nende käe all on hiljuti valminud tuttuus muusikaline jõulumuinasjutt lastele „Päkapikkude salatehas“, mille esietendus pidi toimuma detsembri alguses, nüüd aga pandeemia tõttu…

Jätka lugemist